امام صادق علیه السلام : اگر من زمان او (حضرت مهدی علیه السلام ) را درک کنم ، در تمام زندگی و حیاتم به او خدمت می کنم.
دربارۀ ما

بسم الله الرحمن الرحیم

«پایگاه المنجی» به نشانی  www:almonji.com سایت شخصی اینجانب «مرتضی مجتهدی سیستانی» است که در نیمۀ شعبان 1431  –  جهت استفادۀ عموم – راه اندازی شده است.

برای استفاده از مطالب این پایگاه ، بیان چند نکته لازم است:

1 - نقل مطالب کتاب ها، مقاله ها و ... که در این پایگاه وجود دارد برای همۀ افراد مجاز است؛ مشروط بر اینکه هیچگونه تغییر و تصرّفی در آن انجام نشود و نام سایت یا کتابی که در این پایگاه وجود دارد و مورد استفاده قرار گرفته، ذکر شود.

2 - چاپ کتابها، مقاله هایی که در این پایگاه  وجود دارد  – به جز کتابهای فارسی – برای عموم افراد یا مؤسّسات در  ایران و خارج ایران مجاز است؛ مشروط بر اینکه هیچگونه دخل و تصرّف و تغییر در مطالب کتاب، نام مؤلّف یا مترجم انجام نشود.

لازم به ذکر است: برای دسترسی آسان جهت چاپ کتابهای غیر فارسی در ایران یا خارج از کشور، آنها را به صورت فایل pdf قرار داده ایم.

3 - چاپ کتاب های فارسی موجود در این پایگاه در خارج ایران  نیز  برای عموم مجاز است ؛ مشروط به عدم  هر  گونه تغییر و تصرف در آنها .

4 - ترجمۀ کتابها، مقاله ها و... که در این پایگاه وجود دارد  به زبانهای دیگر برای افرادی که در ترجمه کاملا وارد هستند و نیز چاپ آنها در خارج از ایران  مجاز است ؛ به شرطی که از هر گونه تغییر و تصرّف و کم یا زیاد نمودن مطالب خودداری شود.

5 – برای سهولت استفاده از کتابهای این پایگاه، برخی از آنها به صورت «موبایل کتاب» تنظیم شده است.

 

پایگاه علمی المنجی

آدرس ایمیل: info@almonji.com

 

 

بازدید : 189156
بازديد امروز : 170181
بازديد ديروز : 296909
بازديد کل : 149224738
بازديد کل : 103076074